Nie dla psa (i kota) kiełbasa, czyli jak zdrowo karmić swojego zwierzaka

Cześć!

Mam na imię Agnieszka i jestem specjalistką od żywienia psów i kotów. Podpowiem ci, jak karmić twojego pupila, żeby był zdrowy i szczęśliwy.

Poznasz różne sposoby żywienia i wybierzesz ten odpowiedni do twoich możliwości - czasowych i budżetowych (pamiętaj: zdrowe wcale nie znaczy drogie!).

Opowiem ci bez ściemy o diecie BARF, której głównym składnikiem jest surowe mięso i którą sama przygotowuję dla swoich zwierząt.

Dowiesz się, na co zwracać uwagę, wybierając karmę, i czego absolutnie nie wolno dawać psom i kotom do jedzenia.

Nie zabraknie też historii o moich czworonożnych pacjentach i mojej pracy jako dietetyka psów i kotów.

Zdrowe żywienie to najlepsza profilaktyka, jaką możesz dać swojemu pupilowi. Ponadto odpowiednia dieta obniży koszty leczenia i skróci czas spędzany w lecznicach. A przede wszystkim pozwoli uniknąć tego, czego nie da się wycenić - cierpienia zwierząt.

Kochamy nasze zwierzaki? Dbajmy o nie jak najlepiej!

Informacje dodatkowe o Nie dla psa (i kota) kiełbasa, czyli jak zdrowo karmić swojego zwierzaka:

Wydawnictwo: Otwarte
Data wydania: 2020-09-30
Kategoria: Hobby

Kup książkę Nie dla psa (i kota) kiełbasa, czyli jak zdrowo karmić swojego zwierzaka

Nie dla psa (i kota) kiełbasa, czyli jak zdrowo karmić swojego zwierzaka - opinie o książce

Kocie smaki. O zbilansowanej diecie dla kotów
Agnieszka Cholewiak-Góralczyk 0
Okładka ksiązki - Kocie smaki. O zbilansowanej diecie dla kotów

Cześć!Melduję się z kolejną książką. Tym razem opracowałam poradnik dla opiekunów kotów – kocią książkę kucharską, dzięki której zapomnisz, czym...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska