Dobranoc, Punpunie #7

Poznajcie Punpuna - dziesięcioletniego chłopca wychowywanego przez niestabilną emocjonalnie matkę i skorego do przemocy ojca - oraz jego przyjaciół, równie ciężko doświadczonych przez los.
Oto opowieść o radzeniu sobie z trudną rzeczywistością w otoczeniu dysfunkcyjnej rodziny i zwichniętych psychicznie rówieśników. O poszukiwaniu samego siebie w bezdusznym, niezrozumiałym świecie. O pytaniach, na które każdy z nas szukał kiedyś odpowiedzi. I o tym, jak pod wpływem traumatycznych przeżyć ginie w człowieku niewinność i ufność.

Informacje dodatkowe o Dobranoc, Punpunie #7:

Wydawnictwo: Kotori
Data wydania: 2021 (data przybliżona)
Kategoria: Komiksy

Kup książkę Dobranoc, Punpunie #7

Dobranoc, Punpunie #7 - opinie o książce

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2021-11-11, Ocena: 5, Przeczytałem,

KONIEC PUNPUNA

Chyba żaden czytelnik tej serii nie chciał, aby ta chwila nadeszła, ale była ona nieunikniona. Właśnie na polskim rynku pojawił się ostatni tom serii ,,Dobranoc, Punpunie", rewelacyjnej, gorzkiej, mocnej i nieoczywistej opowieści dla dorosłych. Opowieści, która pokazała na jakie wyżyny wspiąć się może prosta obyczajowa manga. I chociaż ten ostatni tomik jest cieńszy od poprzednich, zakończenie jakie oferuje jest bardzo satysfakcjonujące, fascynujące, budzące całe mnóstwo emocji i pozostawiające po sobie uczucie niedosytu.

Punpun ucieka. Nadal ucieka. Przed życiem, przed odpowiedzialnością. Spalił za sobą mosty, po tym co on i jego dziewczyna zrobili, nie mają po co ani dokąd wracać. Ale czy sprawiedliwość ich dosięgnie czy też nie? Co z sektą? I co z tym, co nadciąga?

Avatar użytkownika - isil
isil
Ocena: 5, Przeczytałem,
Dobranoc, Punpunie #2
Inio Asano0
Okładka ksiązki - Dobranoc, Punpunie #2

Poznajcie Punpuna – dziesięcioletniego chłopca wychowywanego przez niestabilną emocjonalnie matkę i skorego do przemocy ojca – oraz jego przyjaciół...

Nijigahara Holograph
Inio Asano0
Okładka ksiązki - Nijigahara Holograph

Opowieść o życiu i śmierci. Gwałtach, morderstwach, wymuszeniach. I pewnie wielu z Was wystarczy tyle na zachętę. Reszta czytelników niech doda sobie do...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska