Dobranoc, lewku!. Książka z latarką

Lew chce iść spać, ale zanim to zrobi, ma pewne zadanie: musi powiedzieć innym zwierzętom, że nadchodzi pora snu. Pomożesz mu je znaleźć? Wyjmij znajdującą się w książce kartonową latarkę, weź ją do ręki, wsuń pod ciemną folię i rzuć światło na bohaterów książeczki. Słuchając rymowanej opowiastki, szukaj z lewkiem zebry, hipopotama i innych zwierzaków.

Czy udało ci się znaleźć wszystkich przyjaciół lwa?

Dobranoc, śpij smacznie, nim dzień znów się zacznie...

Pozostałe książki w serii:

Dobranoc, lewku!. Książka z latarką - opinie o książce

Avatar użytkownika - ania7770
ania7770
Przeczytane:2024-02-15, Ocena: 6, Przeczytałam, Dzieci,

Ostatnio w nasze ręce trafiła niezwykła książka dla dzieci 2+, czyli „Dobranoc, lewku!” od Wydawnictwa Jupi Jo! z serii z latarką. Jest to przepięknie ilustrowana, pełna kolorów i magii książeczka skierowana do najmłodszych czytelników, którzy z ogromnym zaciekawieniem będą wraz z tytułowym bohaterem poszukiwać jego przyjaciół, za pomocą właśnie magicznej latarki.

Dla lewka nadchodzi czas na sen, jednak zanim to zrobi, musi powiedzieć dobranoc swoim przyjaciołom. Jednak wcześniej musi ich oczywiście poszukać, a w tym z pewnością pomogą małe rączki dzieciaczków, które z pomocą dołączonej latarki wskażą lewkowi, gdzie znajdują się poszukiwane zwierzęta.

W książce tej znajduje się krótki, rymowany tekst, który wpada w ucho i sprawia, że maluchy słuchają z ciekawością, kogo teraz poszukuje lewek i wraz z nim wyruszą na ich poszukiwanie pod osłoną nocy. Strony z ukrytymi zwierzakami oświetli latarka, którą należy włożyć w przeznaczone do tego celu okienko i później dzieje się już magia.

Henio pomimo tego, że niedługo będzie miał 5 lat jest zachwycony tą książeczką i chętnie pożycza ją od swojej 3 letniej siostry, która jest również nią oczarowana i wspólnie przeglądają jej strony w poszukiwaniu ukrytych przyjaciół lewka. Jestem pewna, że i Wasze dzieci pokochają ją od pierwszego wejrzenia i nie będą chciały się z nią rozstawać.
Dobranoc, małpko!
Joshua George0
Okładka ksiązki - Dobranoc, małpko!

Wyjątkowa książka, która będzie wyczekiwaną częścią wieczornego szykowania się do snu. Małpka chce iść spać, ale zanim to zrobi, musi powiedzieć dobranoc...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska