Deadly Class, Tom 11. Czułe pożegnanie cz. 1

Grzechy muszą zostać odpokutowane, a niewielu ma ich tyle, co uczniowie Kings Dominion. Stare animozje dochodzą do głosu, a mroczne sekrety zostają ujawnione, gdy najbardziej śmiercionośni ludzie na ziemi spotykają się po raz ostatni.

Album zawiera zeszyty Deadly Class #49-52.

CIEKAWOSTKI:

komiks został zaadaptowany do formy serialu telewizyjnego. Można go oglądać na HBO GO pt. "Szkoła zabójców".

Informacje dodatkowe o Deadly Class, Tom 11. Czułe pożegnanie cz. 1:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2023-08-01, Ocena: 4, Przeczytałem,

BEGINNING OF DEADLY END

They can't make things worse for me

Sometimes I'd rather die

They can tell me lots of things

But we don't see eye to eye

- Agent Orange

Jest nowy, przedostatni tom (a raczej pierwsza część ostatniego) ,,Deadly Class". I bardzo dobrze, bo udana to seria i tylko szkoda, że Non Stop poszedł ścieżką oryginalnego wydania i ten finał wydaje nam podzielony na dwie części. Ale dobrze, że jest no i dobrze, że seria już się kończy, bo nadal jest bardzo dobra, a dalsze jej ciągnięcie to byłoby już solidne rozwodnienie całości. Więc cieszę się i chętnie bym już dorwał kolejną część, żeby doczytać do końca. A na razie mówię po prostu - fajnie było i pobudziło apetyt.

Zaczyna się ostatni story arc. Pora rozliczyć się z grzechami, z problemami i tajemnicami, które wychodzą na światło dzienne. A w tym szalonym wirze śmiercionośnej rozgrywki są oni - Marcus i Saya, czyli ci najgroźniejsi z najgroźniejszych. I będą musieli stanąć naprzeciwko siebie. a przy okazji podjąć decyzje, które zaważą na przyszłości i mogą zmienić wszystko!

Deadly Class, Tom 12. Czułe pożegnanie, cz. 2
Wes Craig0
Okładka ksiązki -  Deadly Class, Tom 12. Czułe pożegnanie, cz. 2

Nie ma nic piękniejszego niż całkowite oderwanie się od świata u boku ukochanej osoby, do tego w miejscu, w którym hałas, chciwość i nienawiść można zastąpić...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska