Cień czasu

"Przeszłości nie pogrzebiesz. Przyszłości nie przewidzisz"

Arduin budzi się pewnego ranka z nadzieją w sercu i gotowym planem ucieczki. Wojna między jej królestwem a Północnymi dobiegła końca, otwierając przed nią niepowtarzalną szansę na wyrwanie się z nędzy i walkę o lepsze życie.

Młoda dziewczyna opuszcza rodzinny dom, wyruszając w pełną przygód podróż wraz z tajemniczym kupcem Aronem, jego rodziną oraz trójką strażników. Ich celem jest dotarcie na Wybrzeże, gdzie obiecują sobie rozpocząć nowe, bezpieczne i dostatnie życie. Jednak los ma wobec nich zupełnie inne plany.

Podczas wędrówki Arduin odkrywa, że jej towarzysze skrywają mroczne sekrety. Co gorsza, dziewczyna zaczyna zauważać, że wojna wcale się nie skończyła, a zagrożenie ze strony Północnych jest wciąż realne. To jednak nie koniec jej problemów.

Aby zakończyć swoją podróż, Arduin musi stawić czoła własnej przeszłości. Nie zdaje sobie sprawy, jak wysoką cenę przyjdzie jej zapłacić, zanim dotrze do upragnionego celu. Ta pełna napięcia i emocji opowieść wciąga od pierwszej strony, zabierając czytelnika w świat niebezpieczeństw, tajemnic i niezwykłej odwagi.

Informacje dodatkowe o Cień czasu:

Wydawnictwo: Novae Res